Czy jesteś kociarzem?

Dzisiejszy wpis w całości powstał na podstawie testu stworzonego przez Suzy Becker i zamieszczonego w bestsellerze New York Timesa: To, co warto wiedzieć, wiem od swojego kota.

quiz 1

Czasem warto zadawać sobie egzystencjalne pytania, bo nawet jeśli nie będziemy pewni odpowiedzi, to same wątpliwości będą źródłem prawdy o samym sobie. Myślę jednak, że prawdziwi kociarze nie będą mieli żadnych wątpliwości co do odpowiedzi na powyższe pytanie. Gdyby jednak takowe się pojawiły, Suzy Becker służy eksperckim testem, którego rozwiązanie przyniesie DEFINITYWNĄ odpowiedź. Zaczynajmy więc:

quiz 2

1. Tak, mam więcej zdjęć swoich kotów, niż członków rodziny. Zasłaniam się tym, że zbieram „materiały” na bloga.

2. Nie zdarzyło mi się mówić o kocie per wnuczku, czy dziecino. Natomiast Niulinda, Maniunia, Dziunieczka, Cudo i Cudeńko się pojawiają wśród epitetów, którymi określam Trójkę i Czwórkę.

3. Nie, natomiast byłam świadkiem sytuacji odwrotnych, tzn. moja mama parę razy zwróciła się do naszego domowego kota jak do mnie, tzn. np. Guciu. (najczęściej gdy trzeba było kota delikatnie opieprzyć: „Guciu…pfu! Puci, złaź!”).

quiz 3

4. Kocią sierść na ubraniu zauważam, ale już w dziennym świetle, na czarnym płaszczu i w miejscu publicznym, kiedy nie mogę już nic z tym faktem zrobić.

5. Zauważam, bo jest wypukła i chodzić ciężko.

6. Nie posiadam powyższego.

quiz 4

7. Meble nie są dopasowane do sierści kota, ale chyba tylko dlatego, że meble były pierwsze, potem przyszły koty i ciężko było znaleźć kota o barwie kawy z mlekiem, przynajmniej wśród dachowców. Zresztą, z czasem to meble zaczynają dopasowywać się do kociej maści samoistnie.

8. Może i są, ale nie jestem do nich przywiązana.

9. Nie, mój kot nie jest moją własnością, kot jest jednostką autonomiczną, przynajmniej z charakteru.

quiz 5

10. Kotów może być za wiele, np. gdy jest ich 18

11. Mój limit to 5, niestety limit mojego życiowego partnera to 2.

12. C – tak wygląda zapas, który kupuję przez internet mniej więcej raz na trzy miesiące.

quiz 6

Nie, nic tu nie jest bezpieczne.quiz 7

Nie, nie ma tu nic dziwnego.

quiz 77

18. Zdecydowanie tak

19. Nie, ale to tylko kwestia nieprecyzyjnej grafiki.

quiz 9

23. Zdecydowanie tak, mogę również, na podstawie obserwacji, powiadomić innych, którzy są w trakcie głaskania kota, że następny głask będzie już tym jednym głaskiem za dużo.

24. Zdecydowanie tak.

25. Jak wyżej.

quiz 10

26. Mam jeden egzemplarz tej książki, dostałam ją w prezencie i stała się inspiracją do powstania tego bloga.

Mój wynik testu to 37 punktów, czyli JESTEM OPĘTANA PRZEZ KOTY. Ha! Czyli jako autorka tego bloga, jestem właściwą osobą we właściwym miejscu.

1

A jaki jest Twój wynik?

kociara

5 thoughts on “Czy jesteś kociarzem?

  1. Świetny test 🙂 Ja dopiero zaczynam kocią przygodę, zatem przełożę jego rozwiązywanie na przyszłość. Jednak przy pytaniu nr 25 doznałam olśnienia. Do tej pory często zdarzało mi się dyskutować z samą sobą, a od 3 tygodni „milczę do siebie”. Ale do Władysława gadam bez przerwy 🙂

  2. 43 punkty 😁 więc zrobię zebranie czy mają ochotę na spacer zanim zacznie padać śnieg ❄ wczoraj 7 z 13 było za 😁 i dodatkowe pytanie do testu to czy chodzenie spać jest zależne od: A imprezowania i pracy B tęsknoty za kotem C świadomością że kot siedzi i czeka na wieczorną zabawę i pieszczoty by spokojnie wyznaczyć Ci granice łóżka do spania 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s